Bitcoin Briefly Hits a New All-Time High, Blasts Through $29,000

Kolejny grudniowy dzień, kolejny ATH dla Bitcoina. Czy do jutra, ostatniego dnia 2020 roku, trafi na mityczną barierę 30.000 dolarów?

Kształtuje się na bardzo BTC Nowy Rok.

Satoshi Nakamoto, kimkolwiek i gdziekolwiek jesteś: miej szczęśliwy rok 2021. Bitcoin

jest po raz kolejny w oczach polityków, filozofów, anarchistów, handlowców i inwestorów instytucjonalnych z ogromnymi kwotami pieniędzy, dzięki osiąganiu cen, które wydają się osiągać nowe wzloty na zawsze.
Codziennie w Twojej skrzynce odbiorczej znajduje się 5 najlepszych kryptograficznych wiadomości i funkcji.
Pobierz Daily Digest, aby uzyskać najlepsze wyniki w zakresie odszyfrowywania. Wiadomości, oryginalne funkcje i wiele więcej.

Oczywiście, to jest crypto, cena szybko wycofał się 3,6 procent.

Mimo to, poświęćmy chwilę na uczczenie bardziej historycznej okazji: Zaledwie jeden dzień od końca 2020 roku, Bitcoin Gemini przekroczył 29.000 dolarów, ustanawiając nowy ATH na poziomie 29.321 dolarów. Bieg spowodował wzrost ceny o 7,35% w ciągu ostatnich 24 godzin – i zawrotne 24,76% w ciągu ostatniego tygodnia.

Ogólnie rzecz biorąc, ten bieg byków sprawia, że rok 2017 wygląda jak banda wypasających się krów. Rzeczywiście, niektóre podstawy ruchu zapewniają bykom nieco większą pewność, że wzrost ten będzie nieco zdrowszy na dłuższą metę.

Na początek, obcięcie Bitcoin’a o połowę spowodowało brak nowych żetonów, co stworzyło presję na wzrost cen. W miarę upływu czasu, efekty są coraz silniej odczuwalne.

Ważniejszy jest jednak fakt, że inwestorzy instytucjonalni nie grają teraz w gry. Kupują oni – i hodling – tak dużo Bitcoinów, że pozostało im tylko 22% całkowitej podaży dostępnej dla handlowców. To jeszcze bardziej uwydatnia efekt niedoboru generowany w ciągu ostatnich kilku miesięcy, powodujący pewne FOMO wśród nabywców detalicznych.

Bitcoin wzrósł o 531% od czasu katastrofy Covida w marcu. Przynajmniej dla niektórych inwestorów, rok 2020 nie był złym rokiem.

Bitcoin Bull Run 2020

Oto co porusza teraz rynki krypto walutowe

Ciągle aktualizowany wybór historii wyjaśniających ruchy cen Bitcoinu, Ethereum i innych głównych walut kryptograficznych podczas biegu byków w 2020 roku.

Bitcoin ustawia nowy All-Time High As Price Rushes Past $28k

Bitcoin po raz kolejny osiągnął swój szczyt.

Mazel tov! Bitcoin, największa kryptokurna waluta według rynkowej czapki, wyznacza dziś nowy wszechczasowy haj. Jego najwyższa cena w historii wynosi obecnie 28.537 dolarów, według strony metrycznej CoinMarketCap.

Bitcoin od tego czasu zanurzył się do jego obecnej ceny, 27.977 dolarów. Jego cena jest nadal w górę 3,93% w ciągu ostatnich 24 godzin, zgodnie z metryki strony CoinMarketCap, i 17,62% w ciągu ostatniego tygodnia.

„Short the Dollar“, dice Warren Davidson, membro del Congresso degli Stati Uniti, amico di Bitcoin
Analiza cen BTC: Dalszy wzrost, gdy BTC/USD przekroczą 29.000 USD w przepływie amerykańskiego funduszu stymulacyjnego do Bitcoina